Прејди на содржината

Рејнато Пуно: Разлика помеѓу преработките

Додаден 61 бајт ,  пред 14 години
с
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
*[http://www.manilatimes.net/national/2007/dec/30/yehey/top_stories/20071230top1.html manilatimes.net, Chief Justice Puno: Times Person of the Year]
 
 
 
{{филипински-политичар-никулец}}
[[Category:Филипинци]]
[[Category:филиписки политичари]]