Разлика помеѓу преработките на „Централна Африка“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува es:África Central
с (r2.7.3) (Робот: Додава af:Sentraal-Afrika; козметички промени)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува es:África Central)
[[et:Kesk-Aafrika]]
[[en:Central Africa]]
[[es:África centralCentral]]
[[eo:Centra Afriko]]
[[eu:Erdialdeko Afrika]]
126.849

уредувања

Прегледник