Разлика помеѓу преработките на „Гига-“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува hi:अर्ब-
с (r2.7.2) (Робот: Брише simple:Giga)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува hi:अर्ब-)
[[ko:기가]]
[[hy:Գիգա]]
[[hi:गीगाअर्ब-]]
[[it:Giga (prefisso)]]
[[he:תחיליות במערכת היחידות הבינלאומית#גיגה]]
126.447

уредувања

Прегледник