Прејди на содржината

Еж: Разлика помеѓу преработките

Додадени 33 бајти ,  пред 10 години
с
r2.5.4) (Робот: Додава ru:Настоящие ежи
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Робот: Брише bg; менува pl, pt, th)
с (r2.5.4) (Робот: Додава ru:Настоящие ежи)
[[pt:Erinaceidae]]
[[ro:Arici]]
[[ru:Настоящие ежи]]
[[scn:Rizzu]]
[[sl:Pravi ježi]]
5.215

уредувања