Државна изборна комисија: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 9 години
== Состав ==
=== Сегашен состав ===
Состав од 20082012<ref>{{цитирана веб страница|url=http://www.sec.mk:90/2009/index.php?option=com_content&view=article&id=1&Itemid=101|title=Државна Изборна Комисија |publisher=Државна Изборна Комисија |language=македонски|accessdate=2010-01-20}}</ref>
* '''Претседател'''
[[Борис Кондарко]]
Анонимен корисник

Прегледник