Разлика помеѓу преработките на „Зандерслебен“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 32 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава ba:Зандерслебен
с (Робот: Додава uz:Sandersleben (Anhalt))
с (r2.7.2+) (Робот: Додава ba:Зандерслебен)
{{МансфелдЗидхарц-никулец}}
 
[[ba:Зандерслебен]]
[[de:Sandersleben (Anhalt)]]
[[en:Sandersleben]]
[[kk:Зандерслебен]]
[[nl:Sandersleben (Anhalt)]]
[[uz:Sandersleben (Anhalt)]]
[[ro:Sandersleben (Anhalt)]]
[[ru:Зандерслебен]]
[[uz:Sandersleben (Anhalt)]]
[[vi:Sandersleben]]
[[vo:Sandersleben]]
126.432

уредувања

Прегледник