Разлика помеѓу преработките на „Откровение на Јован“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува th:หนังสือวิวรณ์
с (r2.7.3) (Робот: Додава gl:O Apocalipse; козметички промени)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува th:หนังสือวิวรณ์)
[[tl:Aklat ng Pahayag]]
[[ta:திருவெளிப்பாடு (நூல்)]]
[[th:พระธรรมหนังสือวิวรณ์]]
[[uk:Апокаліпсис]]
[[ug:ۋەھىيلەر]]
126.597

уредувања

Прегледник