Нигер (река): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 2 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Робот: Менува br:Niger (stêr)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Робот: Менува br:Stêr Niger)
с (r2.7.1) (Робот: Менува br:Niger (stêr))
[[bg:Нигер (река)]]
[[bs:Niger (rijeka)]]
[[br:Stêr Niger (stêr)]]
[[ca:Riu Níger]]
[[cs:Niger (řeka)]]
2.613

уредувања

Прегледник