Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 850-тите“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.2+) (Робот: Менува war:Category:Mga namatay han 850 nga dekada
с (Робот: Додава vi:Thể loại:Mất thập kỷ 850)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува war:Category:Mga namatay han 850 nga dekada)
[[th:หมวดหมู่:บุคคลที่เสียชีวิตในคริสต์ทศวรรษ 850]]
[[vi:Thể loại:Mất thập kỷ 850]]
[[war:KaarangayCategory:Mga namatay han 850 nga dekada]]
[[zh:Category:850年代逝世]]
126.849

уредувања

Прегледник