Разлика помеѓу преработките на „Гандалф“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува uk:Ґандальф
с (r2.7.2+) (Робот: Додава diq:Gandalf)
с (r2.7.3) (Робот: Менува uk:Ґандальф)
[[th:แกนดัล์ฟ]]
[[tr:Gandalf]]
[[uk:ГендальфҐандальф]]
[[vec:Gandalf]]
[[diq:Gandalf]]
3.913

уредувања

Прегледник