Разлика помеѓу преработките на „Варшава“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 55 бајти ,  пред 8 години
ситна поправка
(дополнување, обновување, викификација, илустрирање)
(ситна поправка)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{coord|46|3|5|N|14|30|20|E|display=title}}
{{Infobox Settlement
1.591

уредување

Прегледник