Разлика помеѓу преработките на „Ерменска Советска Социјалистичка Република“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.3) (Робот: Додава nn:Den armenske sosialistiske sovjetrepublikken
с (r2.7.1) (Бот Додава: su:Républik Sosialis Soviét Arménia)
с (r2.7.3) (Робот: Додава nn:Den armenske sosialistiske sovjetrepublikken)
[[ja:アルメニア・ソビエト社会主義共和国]]
[[no:Den armenske sosialistiske sovjetrepublikk]]
[[nn:Den armenske sosialistiske sovjetrepublikken]]
[[pl:Armeńska Socjalistyczna Republika Radziecka]]
[[pt:República Socialista Soviética Armênia]]
3.913

уредувања

Прегледник