Прејди на содржината

Пикардија: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 10 години
с
Робот: Додава se:Picardie
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Додава diq:Picardie)
с (Робот: Додава se:Picardie)
[[de:Picardie]]
[[et:Picardie]]
[[diq:Picardie]]
[[el:Πικαρντί]]
[[en:Picardy]]
[[qu:Picardie]]
[[ru:Пикардия]]
[[se:Picardie]]
[[sco:Picardy]]
[[scn:Picardia]]
[[wa:Picårdeye]]
[[war:Picardie]]
[[diq:Picardie]]
[[zea:Picardie]]
[[zh:皮卡第]]
6.057

уредувања