Географски координатен систем: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Менува uz:Geografik koordinatalar)
с (r2.7.3) (Робот: Менува mn:Газарзүйн солбицлын систем)
[[mzn:دستگاه مختصات جغرافیایی]]
[[ms:Sistem koordinat geografi]]
[[mn:Газарзүйн координатынсолбицлын систем]]
[[nah:Cemonocāyōtl cemānāhuacāyōcopa]]
[[nl:Geografische coördinaten]]
127.180

уредувања

Прегледник