Википедија:Автопатролирање: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (Робот: Додава bn,ml,cs,ar; менува ca:Viquipèdia:Usuaris autopatrullats)
с (Робот: Додава pl:Wikipedia:Automatycznie przeglądający)
[[it:Wikipedia:Autoverificati]]
[[ml:വിക്കിപീഡിയ:സ്വതേ റോന്തുചുറ്റുന്നവർ]]
[[pl:Wikipedia:Automatycznie przeglądający]]
[[pt:Wikipédia:Autorrevisor]]
[[ru:Википедия:Патрулирование#Флаг автопатрулируемого]]
85.496

уредувања

Прегледник