Разлика помеѓу преработките на „NGC 700“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 15 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава de:NGC 700
с (r2.7.3) (Робот: Додава de:NGC 700)
 
[[az:NGC 700]]
[[shde:NGC 700]]
[[eo:NGC 700]]
[[hr:NGC 700]]
[[nl:NGC 700]]
[[uz:NGC 700]]
[[pl:NGC 700]]
[[pt:NGC 700]]
[[ru:NGC 700]]
[[sh:NGC 700]]
[[sk:NGC 700]]
[[sr:NGC 700]]
[[sh:NGC 700]]
[[tr:NGC 700]]
[[uk:NGC 700]]
[[uz:NGC 700]]
[[zh:NGC 700]]
126.803

уредувања

Прегледник