GSM: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 11 бајт ,  пред 9 години
с
Робот: Додава gl:GSM
с (r2.6.4) (Робот: Додава ps:جي اس ام)
с (Робот: Додава gl:GSM)
[[id:Global System for Mobile Communications]]
[[it:Global System for Mobile Communications]]
[[gl:GSM]]
[[he:GSM]]
[[kn:ಜಿಎಸ್ಎಮ್]]
85.496

уредувања

Прегледник