Рихард Вагнер: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 23 бајти ,  пред 10 години
с
Робот: Додава ilo:Richard Wagner
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава ast:Richard Wagner)
с (Робот: Додава ilo:Richard Wagner)
[[ia:Richard Wagner]]
[[os:Вагнер, Рихард]]
[[ilo:Richard Wagner]]
[[is:Richard Wagner]]
[[it:Richard Wagner]]
85.496

уредувања

Прегледник