Њуфаундленд и Лабрадор: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Нема опис на уредувањето
с (Робот: Додава qu:Newfoundland wan Labrador pruwinsya)
[[pl:Nowa Fundlandia i Labrador]]
[[pt:Terra Nova e Labrador]]
[[qu:Newfoundland wan Labrador pruwinsya]]
[[ro:Newfoundland și Labrador]]
[[ru:Ньюфаундленд и Лабрадор]]
85.496

уредувања

Прегледник