Географски координатен систем: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.2+) (Робот: Менува uz:Geografik koordinatalar
с (r2.7.3) (Робот: Менува et:Geograafiline koordinaat)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува uz:Geografik koordinatalar)
[[oc:Coordenadas geograficas]]
[[mhr:Географик координат-влак]]
[[uz:KoordinatalarGeografik koordinatalar]]
[[pfl:Geografisch Laach]]
[[pms:Coordinà geogràfiche]]
127.132

уредувања

Прегледник