Виборг: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземен 1 бајт ,  пред 10 години
ситна поправка
[непроверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Робот: Додава en:Viborg, Denmark)
(ситна поправка)
== Надворешни врски ==
{{Commonscat|Viborg}}
* [http://viborg.dk/ viborg.dk ЗваничнаОфицијална страницавеб-страна градана ВиборгаВиборг]
 
[[Категорија:Градови во Данска]]
1.634

уредувања

Прегледник