Додома: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 28 бајти ,  пред 9 години
с
Робот: Додава fo:Dodoma, so:Dodoma
с (r2.6.5) (Робот: Додава ta:டொடோமா)
с (Робот: Додава fo:Dodoma, so:Dodoma)
[[fa:دودوما]]
[[hif:Dodoma]]
[[fo:Dodoma]]
[[fr:Dodoma]]
[[fy:Dodoma]]
[[ro:Dodoma]]
[[ru:Додома]]
[[so:Dodoma]]
[[sq:Dodoma]]
[[simple:Dodoma]]
85.496

уредувања

Прегледник