Переслављ Залески: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.2) (Робот: Додава sq:Pereslavl-Zalessky
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: ko:페레슬라블잘레스키)
с (r2.7.2) (Робот: Додава sq:Pereslavl-Zalessky)
[[pt:Pereslavl-Zalessky]]
[[ru:Переславль-Залесский]]
[[sq:Pereslavl-Zalessky]]
[[sl:Pereslavelj-Zalesski]]
[[sr:Преслав-Залески]]
59.415

уредувања

Прегледник