Видео: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 18 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава be:Відэа
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам fa:ویدیو во fa:ویدئو; козметички промени)
с (r2.7.1) (Робот: Додава be:Відэа)
 
[[ar:فيديو]]
[[be:Відэа]]
[[be-x-old:Відэа]]
[[bg:Видео]]
34.422

уредувања

Прегледник