Разлика помеѓу преработките на „Теодосиј III“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 4 бајти ,  пред 8 години
изменета категоризација
с (r2.7.3) (Робот: Менува el:Θεοδόσιος Γ´)
(изменета категоризација)
{{Шаблон:Византиски владетели}}
 
[[[[Категорија:Византиски императори од 8 век]]]]
 
[[an:Teodosio III]]

Прегледник