ГНУ: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 14 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава ur:گنو
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.5) (Бот Менува: ta:குனூ)
с (r2.7.1) (Робот: Додава ur:گنو)
[[az:GNU]]
[[bn:গনু]]
[[bs:GNU]]
[[bg:ГНУ]]
[[bs:GNU]]
[[ca:GNU]]
[[cs:GNU]]
[[tr:GNU]]
[[uk:GNU]]
[[ur:گنو]]
[[vec:GNU]]
[[yi:GNU]]
34.422

уредувања

Прегледник