Разлика помеѓу преработките на „Именка“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 40 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава tt:Исем (сүз төркеме)
с (Робот: Брише ky:Зат aтооч (deleted))
с (r2.7.3) (Робот: Додава tt:Исем (сүз төркеме))
[[tl:Pangngalan]]
[[ta:பெயர்ச்சொல்]]
[[tt:Исем (сүз төркеме)]]
[[te:నామవాచకం]]
[[th:คำนาม]]
125.953

уредувања

Прегледник

Лични алатки

Именски простори

Варијанти

Повеќе