Прејди на содржината

Џулијан Асанж: Разлика помеѓу преработките

Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава lt:Julian Assange
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Додава be:Джуліян Асанж)
с (r2.7.3) (Робот: Додава lt:Julian Assange)
[[la:Iulianus Assange]]
[[lv:Džulians Asānžs]]
[[lt:Julian Assange]]
[[hu:Julian Assange]]
[[ml:ജൂലിയൻ അസാൻജ്]]
5.830

уредувања