Четинари: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 2 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува es:Pinidae
с (r2.7.2) (Робот: Додава gl, jv, kk, la, pms, sh, simple, tl)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува es:Pinidae)
[[el:Κωνοφόρα]]
[[en:Pinophyta]]
[[es:PinophytaPinidae]]
[[eo:Pinofitoj]]
[[eu:Pinofito]]
127.177

уредувања

Прегледник