Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Филм-никулец“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.3) (Робот: Додава be:Шаблон:Film-stub
с (Робот: Додава tg:Шаблон:Филм-нопурра)
с (r2.7.3) (Робот: Додава be:Шаблон:Film-stub)
[[Категорија:ВикиПроект Филм:Шаблони за никулци|{{PAGENAME}}]]
 
[[be:Шаблон:Film-stub]]
[[bg:Шаблон:Филм-мъниче]]
[[da:Skabelon:Filmstub]]
126.793

уредувања

Прегледник