Разлика помеѓу преработките на „Живко Фирфов“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 28 бајти ,  пред 8 години
с
Бришење на "Живко_Фирфов.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на [[commons:User:Micki|M...
с (Бришење на "Живко_Фирфов.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на [[commons:User:Micki|M...)
| bgcolour = #6495ED
| name = Живко Фирфов
| image = Живко Фирфов.jpg
| birthname = Живко Фирфов
| birthdate = [[20 ноември]] [[1906]]

Прегледник