Разлика помеѓу преработките на „Махараштра“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 28 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава mn:Махараштра
с (r2.7.2+) (Робот: Додава oc:Maharashtra)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава mn:Махараштра)
[[mr:महाराष्ट्र]]
[[ms:Maharashtra]]
[[mn:Махараштра]]
[[nl:Maharashtra]]
[[ne:महाराष्ट्र]]
125.959

уредувања

Прегледник

Лични алатки

Именски простори

Варијанти

Повеќе