Разлика помеѓу преработките на „Марти“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 73 бајти ,  пред 8 години
изменета категоризација, погрешна категорија
(Создадена страница со: {{Инфокутија филм | name = Марти | image = | alt = | caption = | director = [[Дилбе...)
 
(изменета категоризација, погрешна категорија)
[[Категорија:Црно-бели филмови]]
[[Категорија:Филмови на англиски јазик]]
[[Категорија:Филмови снимени во Њујорк]]
 
[[ca:Marty]]
2.148

уредувања

Прегледник