Дариј III: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 4 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува yo:Dáríù 3k Pẹ́rsíà
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава glk:داریوش سوم)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува yo:Dáríù 3k Pẹ́rsíà)
[[vi:Darius III]]
[[yi:דריווש דער דריטער]]
[[yo:DariusDáríù III3k of PersiaPẹ́rsíà]]
[[zh:大流士三世]]
127.201

уредување

Прегледник