Разлика помеѓу преработките на „Зимски олимписки игри 1924“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува la:1924 Olympia hiemalia
с (r2.6.4) (Робот: Менува bs:I zimske olimpijske igre - Chamonix 1924.)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува la:1924 Olympia hiemalia)
[[kk:Қысқы Олимпиадалық Ойындар 1924]]
[[ky:Шамони 1924]]
[[la:1924 Olympia Hiemaliahiemalia]]
[[lv:1924. gada Ziemas Olimpiskās spēles]]
[[lb:Olympesch Wanterspiller 1924]]
126.981

уредување

Прегледник