Координирано универзално време: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.2+) (Робот: Менува yo:Ajọfọ̀nàkò Àsìkò Káríayé
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Менува yo:Ajọfọ̀nàkò Àsìkò Káríayé)
[[vep:UTC]]
[[vi:Giờ phối hợp quốc tế]]
[[yo:Ajọfọ̀nàkò Àsìkò Káríayé]]
[[yo:Universal Time Coordinated]]
[[zh-yue:國際標準時間]]
[[diq:UTC]]
127.214

уредувања

Прегледник