Меѓимурска жупанија: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува ro:Cantonul Međimurje
с (r2.7.3) (Робот: Додава ar:مقاطعة ماجيموريه)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува ro:Cantonul Međimurje)
[[pl:Međimurska županija]]
[[pt:Condado de Međimurje]]
[[ro:Cantonul MedjimurjeMeđimurje]]
[[ru:Меджумурская жупания]]
[[sq:Zhupania e Megjimurës]]
127.132

уредувања

Прегледник