Разлика помеѓу преработките на „NGC 121“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 15 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава pt:NGC 121
с (r2.7.2+) (Робот: Додава az, de, eo, hr, ko, lb, nl, pl, ru, sh, sk, tr, uk, uz, zh)
с (r2.7.1) (Робот: Додава pt:NGC 121)
[[uz:NGC 121]]
[[pl:NGC 121]]
[[pt:NGC 121]]
[[ru:NGC 121]]
[[sk:NGC 121]]
34.422

уредувања

Прегледник