Мокегва (регион): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 9 бајти ,  пред 10 години
с
Робот: Менува no:Moquegua (region)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава th:แคว้นโมเกกวา)
с (Робот: Менува no:Moquegua (region))
[[nl:Moquegua (regio)]]
[[ja:モケグア県]]
[[no:Moquegua (region)]]
[[nn:Moquegua-regionen]]
[[pnb:موکیوکوا]]
6.057

уредувања

Прегледник