Разлика помеѓу преработките на „30“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 10 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Брише id:30
с (r2.7.1) (Бот Додава: kk:30 жыл)
с (r2.7.2) (Робот: Брише id:30)
[[be-x-old:30]]
[[bh:३०]]
[[bg:30]]
[[bs:30]]
[[br:30]]
[[bg:30]]
[[ca:30]]
[[cv:30]]
[[io:30]]
[[bpy:মারি ৩০]]
[[id:30]]
[[ia:30]]
[[os:30-æм аз]]
24.401

уредување

Прегледник