830-ти п.н.е.: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 9 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува fr:Années 830 av. J.-C.
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Менува ru:830-е годы до н. э.)
с (r2.7.3) (Робот: Менува fr:Années 830 av. J.-C.)
[[eu:K. a. 830eko hamarkada]]
[[fa:دهه ۸۳۰ (پیش از میلاد)]]
[[fr:Années -830 av. J.-C.]]
[[it:Anni 830 a.C.]]
[[kk:Б. з. д. 832 жыл]]
127.201

уредување

Прегледник