Твитер: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 2 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува arz:تويتر
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Менува ckb:تویتەر)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува arz:تويتر)
[[mr:ट्विटर]]
[[xmf:Twitter]]
[[arz:تويتارتويتر]]
[[ms:Twitter]]
[[mn:Твиттер]]
127.201

уредување

Прегледник