Разлика помеѓу преработките на „Народна Република Бугарија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.2+) (Робот: Додава sk:Bulharská ľudová republika
с (r2.7.2) (Бот Менува: en:People's Republic of Bulgaria)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава sk:Bulharská ľudová republika)
[[ro:Republica Populară Bulgaria]]
[[ru:Народная Республика Болгария]]
[[sk:Bulharská ľudová republika]]
[[sr:Народна Република Бугарска]]
[[fi:Bulgarian kansantasavalta]]
126.282

уредувања

Прегледник