Разлика помеѓу преработките на „Дејмос“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 1 бајт ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува bs:Deimos (satelit)
с (r2.7.2) (Бот Додава: ky:Деймос)
с (r2.7.3) (Робот: Менува bs:Deimos (satelit))
[[be:Дэймас]]
[[be-x-old:Дэймас]]
[[bs:Deimos (mjesec)]]
[[bg:Деймос (спътник)]]
[[bs:Deimos (mjesecsatelit)]]
[[ca:Deimos (satèl·lit)]]
[[cs:Deimos (měsíc)]]
126.547

уредувања

Прегледник