Разлика помеѓу преработките на „Игор Ѓузелов“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 192 бајти ,  пред 9 години
с
нема опис на уредувањето
с
{{Infobox football biography 3
| name= Игор Ѓузелов
| fullname = Игор Ѓузелов
 
{{DEFAULTSORT:Ѓузелов}}
[[Категорија:Македонски фудбалери|Ѓузелов, Игор]]
[[Категорија:Фудбалери со потекло од Струмица|Ѓузелов, Игор]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК Беласица (Струмица)]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК Силекс]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК Хајдук (Сплит)]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК Шахтјор Доњецк]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК Металург Доњецк]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК Серкл Бриж]]
 
[[en:Igor Gjuzelov]]

Прегледник