Разлика помеѓу преработките на „Анри IV“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 17 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.5) (Робот: Менува es:Enrique IV de Francia
с (r2.7.3) (Робот: Менува la:Henricus IV (rex Francorum))
с (r2.6.5) (Робот: Менува es:Enrique IV de Francia)
[[el:Ερρίκος Δ' της Γαλλίας]]
[[en:Henry IV of France]]
[[es:Enrique IV de Francia y III de Navarra]]
[[eo:Henriko la 4-a (Francio)]]
[[eu:Henrike III.a Nafarroakoa]]
3.967

уредувања

Прегледник