Разлика помеѓу преработките на „NGC 700“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 195 бајти ,  пред 9 години
с
с (Бот: Автоматизирана замена на текст (-{{#if +{{subst:#if))
[[Категорија:Објекти во соѕвездието Андромеда]]
 
[[az:NGC 700]]
[[eo:NGC 700]]
[[hr:NGC 700]]
[[nl:NGC 700]]
[[pl:NGC 700]]
[[pt:NGC 700]]
[[ru:NGC 700]]
[[sh:NGC 700]]
[[sk:NGC 700]]
[[sr:NGC 700]]
[[tr:NGC 700]]
[[uk:NGC 700]]
[[uz:NGC 700]]
[[zh:NGC 700]]
85.496

уредувања

Прегледник