Џон Квинси Адамс: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
INkubusse ја премести страницата Џон Квинси Адамс на Џон Квинзи Адамс: се надевам дека автоматски ќе се пренасочат и другите пренасочувања
с (r2.7.2) (Робот: Додава mzn:جان کوئینسی آدامز)
с (INkubusse ја премести страницата Џон Квинси Адамс на Џон Квинзи Адамс: се надевам дека автоматски ќе се пренасочат и другите пренасочувања)

Прегледник