Разлика помеѓу преработките на „Светска турнеја UCI 2011“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 8 години
|{{flagathlete|[[Леви Лајпхајмер]]|САД}} <br/>(100 бод)
|{{flagathlete|[[Дамијано Кунего]]|ИТА}} <br/>(80 бод)
|{{flagathlete|[[СтивенСтевен КрујсвијкКраусвејк]]|ХОЛ}} <br/>(70 бод)
|60, 50, 40, 30, 20, 10, 4
|6, 4, 2, 1, 1
|{{flagathlete|[[Едвалд Боасон Хаген]]|НОР}} <br/>(100 бод)
|{{flagathlete|[[Филип Жилбер]]|БЕЛ}} <br/>(80 бод)
|{{flagathlete|[[ДавидДејвид МилерМилар]]|ВБР}} <br/>(70 бод)
|60, 50, 40, 30, 20, 10, 4
|6, 4, 2, 1, 1
|{{flagathlete|[[Грега Боле]]|СЛО}} <br/>(80 бод)
|{{flagathlete|[[Сајмон Геранс]]|АВС}} <br/>(60 бод)
|{{flagathlete|[[ТомасТома ВоклерВеклер]]|ФРА}} <br/>(50 бод)
|40, 30, 22, 14, 10, 6, 2
|align=center| нема

Прегледник