Венеција: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 30 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава bcl:Venice, ia:Venetia
с (r2.7.2) (Робот: Додава co:Venezia)
с (r2.7.1) (Робот: Додава bcl:Venice, ia:Venetia)
[[be:Горад Венецыя]]
[[be-x-old:Вэнэцыя]]
[[bcl:Venice]]
[[bg:Венеция]]
[[bo:ཝེ་ནེ་ཟི་ཡ།]]
[[io:Venezia]]
[[id:Venesia]]
[[ia:Venetia]]
[[os:Венеци]]
[[is:Feneyjar]]
34.422

уредувања

Прегледник